Úvod > Pro žáky > Akce školy

Akce školy

Štítky:

Čepičkový a kloboučkový den

Dne 6. 10. 2023 se uskutečnil na 8.ZŠ Most „Čepičkový a kloboučkový den“ organizovaný žákovským parlamentem. Děti si měly vzít do školy nějakou zajímavou či zábavnou čepici, popř. klobouček. Ve škole panovala dobrá a veselá nálada až do posledních vyučovacích hodin - stačí se podívat na fotografie. Radek Kropáček, 7. C

Publikováno 30. 10. 2023 22:16

Autorské čtení žáků 2. stupně

Na naší škole dáváme přednost dílně psaní před klasickou výukou slohu. Již několik let si děti vybírají téma, které je osloví, kterým žijí, které je zajímá, a zvolí si samy slohový útvar, záměr, adresáta pro svůj text. Své psaní si samy řídí, vybírají si také například, s kým budou text konzultovat.

Publikováno 21. 6. 2023 20:59

Krajské finále v basketbalu - 5. místo

Cesta našich starších chlapců započala šesti výhrami v řadě v okresním kole a pokračovala nominací na Krajské finále do Ústí nad Labem. Zde bylo naše družstvo prověřeno těžkými zápasy na vysoké úrovni již v základní skupině proti Ústí nad Labem, Litoměřicím a Teplicím. Z této nabité skupiny se mu podařilo postoupit, ovšem ve vyřazovací fázi turnaje smolně prohrálo s Louny. Konečná pátá pozice však byla vzhledem k účasti primárně sportovních škol skvělým výsledkem.

Publikováno 15. 5. 2023 5:24

Mladí záchranáři - 2. místo v okresní soutěži

Mladí záchranáři se na soutěž první pomoci intenzivně připravovali. Trénovali záchranu člověka v nejrůznějších situacích - při zástavě dechu, drobném i masivním krvácení, popáleninách, šoku a mnohých dalších. Zdokonalovali svou práci v týmu a učili se organizovat hromadné nehody.

Publikováno 10. 5. 2023 5:21

EDU.Lab – moderní laboratoře

Publikováno 5. 5. 2023 13:51

Školní soutěž v bleskovém šachu

Dne 19. 4. se u nás ve škole konala školní soutěž v bleskovém šachu. Naši žáci velmi překvapili. Celkem se přihlásilo 21 žáků, z toho jedna žákyně z 1. stupně. Žáci hráli formou play off, rozděleni na skupinu chlapců a skupinu dívek.

Publikováno 25. 4. 2023 19:27

Vítězství v okresním kole basketbalu - skvělý úspěch našich chlapců

V uplynulých dnech se konalo okresní kolo basketbalové soutěže. Naši kluci si bez problémů poradili se všemi soupeři a celou soutěž opanovali. Díky tomu získali nejen zlaté medaile a pohár, ale také si vybojovali postup do krajského kola. Všem děkujeme za skvělou reprezentaci školy a gratulujeme ke skvělému výsledku.

Publikováno 13. 4. 2023 8:44

Pythagorova věta - online kvíz pro osmé ročníky

Na naší škole probíhají mimo jiné i hodiny formou online kvízů. Chtěli bychom představit jednu takovou hodinu, která probíhala v průběhu listopadu a prosince školního roku 2022-2023.

Publikováno 26. 12. 2022 20:36

Halloween 2022

Publikováno 8. 12. 2022 5:47

Skvělý výsledek - vítězství v soutěži 8 stupňů ke zlaté

Dne 3.10. se žáci 9.C zúčastnili jazykové soutěže  - 8 stupňů ke zlaté, pořádané Soukromou střední školou pro marketing a ekonomiku podnikání, s.r.o.

Publikováno 4. 10. 2022 10:18