Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Naše škola ovládla robotickou soutěž

Naše škola ovládla robotickou soutěžDne 12.12. 2023 se žáci 7. a 9. třídy zúčastnili robotické soutěže "Roboti na start", kterou pořádala pod vedením Ing. Haby Střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání v Mostě.  Soutěžilo se v disciplíně robotické sumó, kdy úkolem bylo naprogramovat robota tak, aby v daném čase vytlačil soupeře z herního pole. Během soutěžního dne odehrál každý tým 14 až 16 zápasů. Vzhledem k množství odehraných zápasů a s ohledem na vysokou kvalitu soupeřů nás velmi potěšilo naše umístění. Žáci Alex Tomsa a Antonín Chrastina z 9.C vybojovali 1. místo. Nikola Farka a Alexander Lázár ze 7.C  krásné 3. místo. Oba týmy obdržely hodnotné ceny a vítěz velký putovní pohár. Tímto děkujeme jmenovaným žákům za vzornou reprezentaci naší školy.

Reportáž z celé akce naleznete zde: https://listy.mesto-most.cz/roboti-na-start-skolni-soutez-opet-na-sssmep/d-18874