Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Projekt "Laskavec"

Projekt "Laskavec"Naše škola se ve spolupráci s Městskou správou sociálních služeb v Mostě připojí k celostátní akci Laskavec 2021, a to s podtextem:

„Podzimní poznávání mezi generacemi aneb učíme se vzájemně“.

Laskavost často vnímáme jako vlastnost, která pomáhá druhým. Ve skutečnosti je ale nejvíce prospěšná nám samotným. Proto buďme vstřícní nejen ke svému okolí, ale také sami k sobě. Můžete tak potěšit ostatní a svému životu dodat smysl.

Program akce bude zahrnovat například společné zpívání, předčítání vlastního příběhu dětí, povídání o něm, ukázku volnočasových aktivit dětí, hádanky, křížovky, miniturnaj v kuželkách, pexesu, kartách, výrobu náramků, vyšívání, malování a malbu společného stromu,“ sdělila nám paní učitelka, výchovná poradkyně a koordinátorka projektu FAIR TRADE Mgr. Lenka Gromanová z 8. ZŠ Most.

„Rozhodli jsme se zapojit do oslav Světového dne laskavosti, realizovali jsme proto přípravnou schůzku a domluvili se na termínu 6. listopadu 2021. V ten den proběhne v jednom z našich zařízení tato vítaná aktivita,“ doplnil Ing. Luboš Trojna, ředitel MSSS v Mostě – p.o.

 

Svět je hezčí, když si lidé pomáhají.

Více o celostátním projektu: https://www.laskavost.cz/jsemlaskavec