Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Pro žáky > Třídy > Obědy on-line

Obědy on-lineVážení rodiče, milé děti,

od 1. 5. 2021 jsme pro vás připravili nový systém objednávání obědů. Nyní si budete moci přihlašovat a odhlašovat obědy sami přes internet. Pokyny pro obsluhu objednávání obědů on-line.

Postup:

Internetové stránky:  www.strava.cz

Můžete také využít aplikaci pro chytré mobilní telefony STRAVA.CZ .   Číslo pro přihlášení jídelny: 5856

Uživatelské jméno: prijmenijmeno (dohromady bez diakritiky)

Heslo: prijmenijmeno (doporučujeme důrazně ihned heslo změnit v menu Nastavení). Při zapomenutí hesla se dá přístup obnovit přes kontaktní e-mail, který je uveden na stránkách www.strava.cz

Odhlášení obědů na následující dny si můžete pouze do 10,00 hodin předcházejícího dne, např.: chci odhlásit oběd 2. 4. 2021, odhlášení obědu musím provést dne 1. 4. 2021 do 10,00 hod.

Do 30. 4.  2021 zůstává systém objednávání odhlašování obědů  stejný jako doposud. Od 1. 5. 2021 objednávání a odhlašování obědů bude možný jen on-line pře internetové stránky www.strava.cz. Samotné objednávání provádíte v záložce Objednávky. ​V záložce Výdej můžete kontrolovat, zda byla strava vyzvednuta (dítě bylo na obědě). V záložce Platby máte přehled úhrady úplaty za obědy. Záložka Nastavení slouží pro změnu hesla. Také je zde Nápověda. V případě dotazů se obracejte n třídní učitelku, popř. na vedoucí školní jídelny.