Úvod > Pro žáky > Akce školy > Adaptační pobyt 7. A

Adaptační pobyt 7. A

Ve dnech 11. - 12.10.2021 vyrazila třída 7.A společně s třídní paní učitelkou Lenkou Gromanovou a paní učitelkou Simonou Orosovou na adaptační pobyt na Klíny.

Když jsme dorazili, ubytovali jsme se a připravili jsme si táborák na opékání buřtů. Během táboráku jsme si společně sepsali pravidla pro tento (náš) pobyt.

Odpoledne jsme vyrazili do lesa, kde jsme hráli sportovní hry. Po návratu zpět do hotelu jsme se přemístili do tělocvičny, protože nám počasí moc nepřálo. Uspořádali jsme turnaj ve vybíjené, holky vs. kluci.

Po večeří nám byl dopřán menší odpočinek a později jsme se sešli ve společenské místnosti. Opět jsme hráli různé hry, prošli jsme stezkou odvahy, kterou jsme všichni zvládli úspěšně. Večer již byla volná zábava, kterou jsme ale strávili společně a užili jsme si moc legrace.

Výlet se nám všem moc líbil a budeme se těšit na další.

Tým 7.A + L.G. a S.O.