Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Pro žáky > Akce školy

Akce školy


Štítky:

2. místo na robotické soutěži Roboshop 2024

S velkou radostí a hrdostí oznamujeme, že naši žáci 9. C opět uspěli na robotické soutěži Roboshop. Po loňském vítězství, se letos umístili na vynikajícím druhém místě. Tento úspěch svědčí o jejich vytrvalosti, kreativitě a technických dovednostech. Velmi si ceníme jejich úsilí, které vložili do příprav a samotné soutěže. Chtěli bychom našim žákům poděkovat za jejich vynikající výkon a skvělou reprezentaci naší školy a popřát jim, mnoho dalších úspěchů nejen ve studiu, ale i v životě.

Více

Publikováno včera v 5:26

Účast na akci města Most - Strom míru

Více

Publikováno 30. 5. 2024 12:20

Účast na akci města Most - Strom míru

Více

Publikováno 30. 5. 2024 12:18

Čepičkový a kloboučkový den

Dne 6. 10. 2023 se uskutečnil na 8.ZŠ Most „Čepičkový a kloboučkový den“ organizovaný žákovským parlamentem. Děti si měly vzít do školy nějakou zajímavou či zábavnou čepici, popř. klobouček. Ve škole panovala dobrá a veselá nálada až do posledních vyučovacích hodin - stačí se podívat na fotografie. Radek Kropáček, 7. C

Více

Publikováno 30. 10. 2023 22:16

Autorské čtení žáků 2. stupně

Na naší škole dáváme přednost dílně psaní před klasickou výukou slohu. Již několik let si děti vybírají téma, které je osloví, kterým žijí, které je zajímá, a zvolí si samy slohový útvar, záměr, adresáta pro svůj text. Své psaní si samy řídí, vybírají si také například, s kým budou text konzultovat.

Více

Publikováno 21. 6. 2023 20:59

Krajské finále v basketbalu - 5. místo

Cesta našich starších chlapců započala šesti výhrami v řadě v okresním kole a pokračovala nominací na Krajské finále do Ústí nad Labem. Zde bylo naše družstvo prověřeno těžkými zápasy na vysoké úrovni již v základní skupině proti Ústí nad Labem, Litoměřicím a Teplicím. Z této nabité skupiny se mu podařilo postoupit, ovšem ve vyřazovací fázi turnaje smolně prohrálo s Louny. Konečná pátá pozice však byla vzhledem k účasti primárně sportovních škol skvělým výsledkem.

Více

Publikováno 15. 5. 2023 5:24

Mladí záchranáři - 2. místo v okresní soutěži

Mladí záchranáři se na soutěž první pomoci intenzivně připravovali. Trénovali záchranu člověka v nejrůznějších situacích - při zástavě dechu, drobném i masivním krvácení, popáleninách, šoku a mnohých dalších. Zdokonalovali svou práci v týmu a učili se organizovat hromadné nehody.

Více

Publikováno 10. 5. 2023 5:21

EDU.Lab – moderní laboratoře

Více

Publikováno 5. 5. 2023 13:51

Školní soutěž v bleskovém šachu

Dne 19. 4. se u nás ve škole konala školní soutěž v bleskovém šachu. Naši žáci velmi překvapili. Celkem se přihlásilo 21 žáků, z toho jedna žákyně z 1. stupně. Žáci hráli formou play off, rozděleni na skupinu chlapců a skupinu dívek.

Více

Publikováno 25. 4. 2023 19:27

Vítězství v okresním kole basketbalu - skvělý úspěch našich chlapců

V uplynulých dnech se konalo okresní kolo basketbalové soutěže. Naši kluci si bez problémů poradili se všemi soupeři a celou soutěž opanovali. Díky tomu získali nejen zlaté medaile a pohár, ale také si vybojovali postup do krajského kola. Všem děkujeme za skvělou reprezentaci školy a gratulujeme ke skvělému výsledku.

Více

Publikováno 13. 4. 2023 8:44