Úvod > Pro žáky > Akce školy > Skvělý výsledek - vítězství v soutěži 8 stupňů ke zlaté

Skvělý výsledek - vítězství v soutěži 8 stupňů ke zlaté

Dne 3.10. se žáci 9.C zúčastnili jazykové soutěže  - 8 stupňů ke zlaté, pořádané Soukromou střední školou pro marketing a ekonomiku podnikání, s.r.o.

Při soutěži se utkalo devět týmů mosteckých škol.

Žáci určovali a dokreslovali vlajky států, poznávali hymny dle zvukových nahrávek a rozeznávali světové jazyky z moderních písní.

Žákyně Zuzana Petříčková dokázala vyslovit obtížné jazykolamy, což ji utvrdilo v tom, že se má dát na svou vysněnou profesi moderátorky.

Pro dosažení 1. místa bylo nejdůležitější, že se naši žáci vzájemně podporovali a pracovali jako sehraný tým.

Poděkování patří také všem učitelům SSŠMEP, kteří soutěž perfektně zorganizovali, vytvořili napínavou atmosféru a jednotlivými úkoly zaujali všechny soutěžící.