Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Lyžařský výcvik 2023

Lyžařský výcvik 2023Vážení rodiče, naše škola pořádá i v tomto školním roce lyžařský výcvik pro žáky a žákyně naší školy.  Výcviku se mohou zúčastnit i děti z prvního stupně. Nabízíme lyžování ve ski – areálu TJ rekreant Český Jiřetín, ve kterém nalezneme výukovou louku i náročnější sjezdové tratě.  Ubytování je v penzionu přímo pod sjezdovkou. Děti s sebou musí mít vybavení na sjezd, případně snowboard (mohou mít oboje nebo jen jednu z variant). Pokud nemáte vybavení, je možné si na týden výbavu zapůjčit v půjčovnách. Lyžařský výcvik je velmi vhodný pro začátečníky i pokročilé. Začátečníci mají jedinečnou šanci naučit se lyžovat a ti pokročilejší si mohou užít fajn týden plný soutěží a zimních radovánek. Bližší info o areálu: http://ski.ceskyjiretin.cz/

Cena: 5 990,- Kč (platební podmínky: záloha 1.000,-Kč do 1. 10.2022(p. učitelce Vlnové), další splátky pak zasílat na školní účet pod variabilním číslem, který každý přihlášený žák obdrží po odevzdání přihlášky a zálohy.) Od některých pojišťoven je možné i čerpat příspěvky na ozdravný pobyt dítěte. Záloha je závazná a nevratná, pouze v případě vážného onemocnění (potvrzení lékaře) bude navrácena.

Cena zahrnuje ubytování na 5 nocí, pobytovou taxu, dopravu na Český Jiřetín a zpět, vleky, plnou penzi (snídaně, obědy, večeře, svačinky, druhou večeři, pitný režim, + jiné stravování pro alergiky zajištěno). Poslední den – pátek se lyžuje dopoledne, návrat do Mostu ve večerních hodinách.                     Pedagogický dozor zajistí Mgr. Lenka Odvárková Vlnová (9.B) a Mgr. Petra Martinková (3.B), které vám rády poskytnou podrobné informace. Při výcviku budou pomáhat i cvičitelé a instruktoři z Lyžařské veřejné školy Český Jiřetín při TJ rekreant.

Lyžařský výcvik se uskuteční při minimálním počtu 18 přihlášených dětí.

Závaznou přihlášku doneste co nejdříve Mgr. Lence Odvárkové Vlnové nebo Mgr. Petře Martinkové.

Přihlášku na LVVZ si stáhnete kliknutím na tento odkaz.