Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Naše škola je v reprezentativní publikace o vzdělávání

Naše škola je v reprezentativní publikace o vzděláváníNa webových stránkách Stálé konference asociací ve vzdělávání (SKAV), která sdružuje velkou většinu institucí rozvíjejících vzdělávání v ČR, vyšla publikace "Inspirativní rozhovory o spolupráci ve školách". V ní naleznete rozhovory s pěti ředitelkami a řediteli (a také jednou učitelkou) o tom, jak rozvíjet spolupráci mezi pedagogy ve škole. Tento soubor rozhovorů může nabídnout vhled do toho, jak může vypadat kvalitní spolupráce v rámci školy i širší komunity kolem ní. Vybrali jsme právě těchto pět škol, protože o nich víme, že o kvalitní spolupráci mezi pedagogy i nepedagogy, žáky i rodiči dlouhodobě pečují a věnují jí nadstandardní pozornost.

Nás těší, že jedním z ředitelů je Roman Ziegler a paní učitelka Klára Kreisingerová z naší školy.

Publikaci si můžete přečíst zde: https://skav.cz/wp-content/uploads/2022/01/SKAV_Inspirativni_rozhovory_brozuraA5_final_jednostrany.pdf 

 

O knize napsali:

„S velkou chutí jsem si přečetla vyprávění pěti ředitelů (a jedné paní učitelky), kteří působí v různorodých školách a regionech a kteří cíleně vytvářejí učitelům podmínky pro systematickou spolupráci zaměřenou na zlepšení učení dětí, jejich spokojenost. Publikace přináší bohatství konkrétních zkušeností a může posloužit nejen těm, kteří ve škole se spoluprací mezi pedagogy začínají.”

Hana Košťálová / Pomáháme školám k úspěchu


„Věřím, že smysluplná spolupráce učitelů je příležitostí zlepšovat učení pro naše děti. Tato publikace nabízí nejen inspirace, jak spolupráci ve školách rozvíjet, ale přináší i odpovědi na otázky, které si možná v souvislosti s tímto tématem, stejně jako já, kladete.”

Jana Stejskalová / Eduzměna