Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Úspěch našeho žákovského parlamentu

Úspěch našeho žákovského parlamentuDne 8. 12. 2023 probíhalo „Setkání žákovských parlamentů“ v Lidové knihovně v Ústí nad Labem. Přítomno bylo osm žákovských parlamentů ze škol z Ústí nad Labem a blízkého okolí. Naše škola byla nejvzdálenějším účastníkem setkání. Každá škola prezentovala svoji školu a projekty, kterými se zabývá. Naši školu prezentovala Kája Šťastná a host ŽP Lukáš Dvořáček. Svůj úkol zvládli na jedničku, vzájemně se doplňovali. Lukáš obohatil prezentaci o možnost pokládání otázek. Otázky pohotově zodpověděl. Prezentaci naší akce „Celá škola v barvách duhy“ přednesla Štěpánka Šlégelová s pomocí Káji Svobodové. Děvčata měla k dispozici i plakát, který si vyrobila. Plakát byl poskytnut k prohlédnutí ostatním školám. Všechny vystavené plakáty byly účastníky hodnoceny a naše škola obsadila 1. místo v nápadu a realizaci akce „Celá škola v barvách duhy“.

V druhé části tohoto setkání vytvořili účastníci skupiny většinou po šesti členech, ve kterých diskutovali na dané téma. Členové skupinek si vzájemně vyměňovali zkušenosti, nápady a další informace z práce v ŽP (viz foto).

Moc děkuji všem účastníkům z devátých tříd, tj. Káje Šťastné, Štěpánce Šlégelové, Lukáši Dvořáčkovi, Káje Svobodové, Ondřeji Živcovi a Markétě Schreiberové. Svůj úkol zvládli profesionálně.

Eva Rybová, ŽP